Toroslar, Mersin, TÜRKİYE

TRAIN
TRANSPORT
ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

ÖZ LİDERTRANS ile ürün veya mallarınız nakliyat sürecinde sıkıntı yaşamadan dünyanın bir ucundan diğer ucuna seyahat edebilir. Bütün bunlar olurken sizler sıkıntısız, stressiz ithalat ve ihracat işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

FRİGO TAŞIMACILIĞI

+30oC , -30oC sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı yapmaya frigo taşımacılık denir. Öz Lidertrans lojistik şirketimiz frigo taşımacılık hizmetini bünyesinde bulundurduğu araçları ile hizmetinize sunmaktadır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Uluslararası Taşımacılıkta önde gelen firmalarından olan Öz Lidertrans  üstün hizmet kalitesi, Araçları ve personeliyle konteynerlerinizi  zamanında varacağı noktaya sorunsuz teslim eder.

  NAKLİYE TEKLİFİNİZİ ALIN

  Formu Doldurun Ve Bize Gönderin. Fiyat Teklifinizi Belirttiğiniz İletişim Adreslerinize Gönderelim.

  DÜNYA ÇAPINDA NAKLİYE

  Kusursuz Teslimat

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı toplu, komple ve parsiyel sevkiyatları organize ediyor ve hedefe ulaştırıyoruz.

  % 100 GARANTİLİ İŞ

  Hizmetimizin Yanındayız

  Ekibimiz, Araçlarımız ve sigorta prosedürümüz ile taşınan ürünlerin güvenliğini sağlıyoruz. Ürün veya mallarınızı hedefe güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

  SON MODEL ARAÇLAR

  Daha Güçlü, Daha Teknolojik

  Yüksek performanslı ve ileri teknolojili araçlarımız ile yükünüz daha güvende. Araçlarımızın bakımları ekibimiz tarafından düzenli yapılmaktadır.

  UZMAN EKİP VE ŞOFÖRLER

  Geçmişten Günümüze

  Tecrübeli ekibimizle 30 yılı aşkın süredir çok güzel işler başardık. Bir çok müşterimizi memnun ettik. Sırada Ki Müşterimiz Sizsiniz.

  HEDEFİNİZE %100 EMİN VE GÜVENLE ULAŞIN

  Kargonuzla veya ürününüzle ilgilenecek ve onları güvenli ve zamanında teslim edeceğiz.

  Hemen İletişime Geçin